Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Podložky z paměťové pěny

Trápí vás bolesti zad? Trávíte noci na provizorním, nepohodlném lůžku. Chybí vám zdravý spánek? Řešení vašeho problému je až překvapivě jednoduché – jsou to podložky z paměťové pěny! Podložka z paměťové pěny vám přinese pohodlný a zdravý spánek, o jakém se vám už dlouho nesnilo!

Pořiďte si tuto skvělou zdravotní pomůcku od specialistů z firmy Modom.cz!

..
0 Kč
0 Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Popis podložek z paměťové pěny

Stále více lidí trpí v dnešní době problémy se zády a spánkem. Proto stále více zákazníků využívá výborné vlastnosti podložek z paměťové pěny. Staňte se také jedním z nich! Podložky z paměťové pěny jsou nejvyhledávanější zdravotní pomůcky pro pohodlné spaní a odpočinek.

Podložky z paměťové pěny prospívají

  • při potížích s klouby
  • při svalové nepohodě
  • pro pohodlí páteře
  • pro správnou polohu celého těla při spánku

Podložka z paměťové pěny pro lepší spánek

Podložka z paměťové pěny výrazně zlepší kvalitu vašeho spánku. Už nikdy se nebudete cítit ráno rozlámaní! Spánek bude přesně takový, jaký má být díky vrchní matraci z paměťové pěny. Uvidíte, že podložky z paměťové pěny přispějí k vaší dobré pohodě v době odpočinku.

Po noci se budete cítit odpočatí a plně připravení plně využít možnosti následujícího dne.

Pomůcka, která pomáhá
Podložka z paměťové pěny je určena pro zdravý spánek nebo odpočinek. Podložky z paměťové pěny jsou certifikovány, jejich kvalita odpovídá evropským a světovým standardům. Jedná se o profesionální zdravotní pomůcku, která opravdu pomáhá.

Máte dotazy ohledně podložek z paměťové pěny? Neváhejte nás kontaktovat!

Jak podložky z paměťové pěny fungují?

Problémy s páteří a bolesti zad nebo kloubů často způsobuje právě nevhodná matrace. Podle vaší váhy a tělesné teploty se podložka z paměťové pěny automaticky přizpůsobí tvaru vašeho těla a poloze. Po určité době se vrátí do původní polohy. Paměťová pěna z polyuretanu dokáže zdravotní obtíže eliminovat.

Pořiďte si jednu z podložek z paměťové pěny!

Podložka z paměťové pěny je praktická pomůcka, vyniká svou jednoduchou manipulací a pohodlným skladováním. Nepodceňujte zdravý spánek a pořiďte si vrchní matraci z pamětové pěny! Problémy se zády se mohou projevit už kolem třicátého roku života. Právě teď je nejvhodnější doba na pořízení podložky z paměťové pěny!

Objednávejte u Modom.cz podložku z paměťové pěny!