Doprava ZDARMA při nákupu nad 1490 Kč!

O nás

Vážení zákazníci a obchodní přátelé,

naše společnost Modom s.r.o. byla založena v roce 2004, nicméně na našem českém a slovenském trhu působíme již od roku 1991, a to od prvopočátku pod firmou modom® - Soňa Budilová.

Jsme ryze českou společností. Modom s.r.o. je výhradním dovozcem pro ČR a SR, a to zejména produktů akupresurních, masážních, rehabilitačních, sportovních, wellness, ortopedických a ergonomických. V poslední době jsme se začali zaměřovat též na pomůcky kompenzační, pomůcky pro seniory a osoby se sníženou schopností pohybu.

Výběr produktů provádíme v souladu nejnovějších světových trendů, spotřebitelských výzkumů našeho trhu s ohledem na zdravotní zátěž naší populace. Produkty, které nabízíme, jsou účinnými nástroji k odstranění bolestí, usnadňují člověku navrátit narušenou energetickou rovnováhu, životní sílu a zdraví. Jejich pravidelným používáním docílíte vhodné prevence nemocí a přispějete k lepší zdravotní kondici a duševní pohodě.

Některé výrobky dovážíme pod naší registrovanou značkou modom® a vlastníme na ně exkluzivitu pro ČR a SR.

Nabízíme vysokou kvalitu produktů a poskytujeme stoprocentní zákaznický servis. Výrobky dovážíme od prestižních výrobců, kteří exportují především do USA, Japonska a dalších zemí západní Evropy.

Velkoobchodní a maloobchodní distribuci provádíme zejména pro prodejny zdravotnických potřeb, lékárny, rehabilitační zařízení, pro masážní salony, fittnessy, wellness centra a internetové obchody.

Naše produkty jsou vhodným a žádaným tématem i pro firmy, které provádějí bonusový nebo věrnostní program pro své zákazníky či zaměstnance. 

 

PRODUKTY MODOM® JSOU PRO KAŽDÉHO!

Naším sortimentem jsme schopni oslovit široké spektrum zákaznické klientely. V posledních letech stále více dodáváme do internetových obchodů. Navštivte naše stránky  www.modom.cz , kde Vám nabízíme zajímavé produkty!

Jsme přesvědčeni, že si jistě z naší nabídky vyberete a budete plně využívat našeho pravidelného zákaznického servisu - emailing akčních nabídek a informace o novinkách.

Všem našim zákazníkům děkujeme za dosavadní přízeň, přejeme dostatek zdraví a osobních úspěchů.


Obchodní tým Modom® s.r.o.