Doprava ZDARMA při nákupu nad 1490 Kč!

Velkoobchod

PODMÍNKY PRO VELKOOBCHODNÍ ODBĚRATELE Z ČESKÉ REPUBLIKY

Nejprve je nutné se přihlásit, resp. zaregistrovat. Poté Vám bude nejpozději do druhého pracovního dne zpřístupněno velkoobchodní prostředí a budete mít možnost objednávat za velkoobchodní ceny. O zpřístupnění Vás budeme informovat emailem.

EXPEDICE:

Vždy nejpozději do 2 dnů od objednání zboží. Pokud by dodací lhůta byla delší (zboží nebude momentálně skladem), o této skutečnosti budete obratem telefonicky informováni. Zásilky expedujeme dvěma způsoby:

  •     Českou poštou balíkem do ruky (tímto způsobem je zboží doručeno do 2 dnů od objednání zboží).
  •     Přepravní společností GLS (doručeno do 48 hod).


Při odběru nad 2 500 s DPH neplatíte poštovné a balné.

MOŽNOSTI PLATEB:

  •     Dobírka (platba při převzetí zásilky).
  •     Platba předem (bankovní převod, rychlý online převod). Zboží je vyexpedováno nejpozději následující pracovní den po přičtení dané částky na náš účet.
  •     Platba na fakturu se 14. denní splatností (možnost nejdříve po 3. objednávce)

 

PODMÍNKY PRO VELKOOBCHODNÍ ODBĚRATELE  ZE SLOVENSKA

Nejprve je nutné se přihlásit, resp. zaregistrovat. Poté Vám bude nejpozději do druhého pracovního dne zpřístupněno velkoobchodní prostředí a budete mít možnost objednávat za velkoobchodní ceny. O zpřístupnění Vás budeme informovat emailem.

EXPEDICE:
Zásilky jsou expedovány z České republiky přepravní společností GLS. Platba je možná předem na účet (EUR) nebo na dobírku. Zboží je vyexpedováno následující pracovní den nebo nejpozději následující pracovní den po přičtení dané částky na náš účet.

Při odběru nad 2 500 Kč s DPH neplatíte poštovné a balné.

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Osobní údaje (zejména jméno, příjmení a adresa) zákazníků jsou shromažďovány a zpracovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Veškeré údaje získané od zákazníků jsou využívány výhradně pro vnitřní potřebu obchodu (za účelem úspěšného splnění smlouvy) a nebudou poskytnuty třetím stranám, s výjimkou dopravce, za účelem bezproblémového doručení zboží. Osobní údaje jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Data jsou uchovávána a nejsou sdílena třetími osobami.

Zákazník uzavřením objednávky souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v naší databázi po úspěšném splnění smlouvy za účelem případné nabídky zboží a služeb a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Zákazník má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům.