Jak nakupovat

PODMÍNKY PRO SPOTŘEBITELE Z ČESKÉ REPUBLIKY

Tyto podmínky platí pro odběr zboží koncovým spotřebitelem na území České republiky.

EXPEDICE:

Vždy nejpozději do 2 pracovních dnů od objednání zboží. Pokud by dodací lhůta byla delší (zboží nebude momentálně skladem), o této skutečnosti budete obratem telefonicky informováni. Zásilky expedujeme dvěma způsoby:

  • Českou poštou balíkem do ruky (tímto způsobem je zboží doručeno do 3 dnů od objednání zboží).

  • Balíkovnou (doručeno do 3 dnů).
  • Přepravní společností GLS (doručeno do 48 hod).

MOŽNOSTI PLATEB:
  • Dobírka (platba při převzetí zásilky). Zboží je vyexpedováno ihned nebo následující pracovní den.
  • Platba předem (bankovní převod, rychlý online převod). Zboží je vyexpedováno nejpozději následující pracovní den po přičtení dané částky na náš účet.

 Při odběru nad 1990 Kč neplatíte poštovné a balné.

 

PODMÍNKY PRO SPOTŘEBITELE ZE SLOVENSKA

Tyto podmínky platí pro odběr zboží koncovým spotřebitelem na území Slovenska.

EXPEDICE:

Zásilky jsou expedovány z České republiky přepravní společností GLS. Platba je možná předem na účet (EUR) nebo na dobírku. Zboží je vyexpedováno do 2 pracovních dnů nebo následující pracovní den po přičtení dané částky na náš účet. 

Při odběru nad 1990 Kč neplatíte poštovné a balné.

 

OSTATNÍ

Některé naše výrobky můžete objednat v lékárně v místě Vašeho bydliště nebo v prodejně zdravotnických pomůcek – toto platí pro konečného zákazníka!

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Osobní údaje (zejména jméno, příjmení a adresa) zákazníků jsou shromažďovány a zpracovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Veškeré údaje získané od zákazníků jsou využívány výhradně pro vnitřní potřebu obchodu (za účelem úspěšného splnění smlouvy) a nebudou poskytnuty třetím stranám, s výjimkou dopravce, za účelem bezproblémového doručení zboží. Osobní údaje jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Data jsou uchovávána a nejsou sdílena třetími osobami.

Zákazník uzavřením objednávky souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v naší databázi po úspěšném splnění smlouvy za účelem případné nabídky zboží a služeb a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Zákazník má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení