Doprava ZDARMA při nákupu nad 1490 Kč!

Jak nakupovat

PODMÍNKY PRO SPOTŘEBITELE Z ČESKÉ REPUBLIKY

Tyto podmínky platí pro odběr zboží koncovým spotřebitelem na území České republiky.

EXPEDICE:

Vždy nejpozději do 2 pracovních dnů od objednání zboží. Pokud by dodací lhůta byla delší (zboží nebude momentálně skladem), o této skutečnosti budete obratem telefonicky informováni. Zásilky expedujeme třemi způsoby:

  • Českou poštou balíkem do ruky (tímto způsobem je zboží doručeno do 3 dnů od objednání zboží).

  • Balíkovnou (doručeno do 3 dnů).
  • Přepravní společností GLS (doručeno do 48 hod).

MOŽNOSTI PLATEB:
  • Dobírka (platba při převzetí zásilky). Zboží je vyexpedováno ihned nebo následující pracovní den.
  • Platba předem (bankovní převod, rychlý online převod). Zboží je vyexpedováno nejpozději následující pracovní den po přičtení dané částky na náš účet.

 Při odběru nad 1490 Kč neplatíte poštovné a balné.

 

PODMÍNKY PRO SPOTŘEBITELE ZE SLOVENSKA

Tyto podmínky platí pro odběr zboží koncovým spotřebitelem na území Slovenska.

EXPEDICE:

Zásilky jsou expedovány z České republiky přepravní společností GLS. Platba je možná předem na účet (EUR) nebo na dobírku. Zboží je vyexpedováno do 2 pracovních dnů nebo následující pracovní den po přičtení dané částky na náš účet. 

Při odběru nad 1490 Kč neplatíte poštovné a balné.

 

OSTATNÍ

Některé naše výrobky můžete objednat v lékárně v místě Vašeho bydliště nebo v prodejně zdravotnických pomůcek – toto platí pro konečného zákazníka!

 

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Osobní údaje (zejména jméno, příjmení a adresa) zákazníků jsou shromažďovány a zpracovány v souladu se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Veškeré údaje získané od zákazníků jsou využívány výhradně pro vnitřní potřebu obchodu (za účelem úspěšného splnění smlouvy) a nebudou poskytnuty třetím stranám, s výjimkou dopravce, za účelem bezproblémového doručení zboží. Osobní údaje jsou plně zabezpečeny proti zneužití. Data jsou uchovávána a nejsou sdílena třetími osobami.

Zákazník uzavřením objednávky souhlasí se zpracováním a shromažďováním svých osobních údajů v naší databázi po úspěšném splnění smlouvy za účelem případné nabídky zboží a služeb a to až do doby jeho písemného vyjádření nesouhlasu s tímto zpracováním. Zákazník má právo přístupu ke svým osobním údajům a právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům.