Doprava ZDARMA při nákupu nad 1490 Kč!

Chladivý/hřejivý gelový sáček 13 x 14 cm

Kód: SJH-585A
Značka: Modom
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gelový sáček přináší rychlou a efektivní úlevu od bolesti nebo napětí svalů. Teplý obklad je vynikající při bolestech zad a kloubů, krční páteře, ledvin, svalů, při žlučníkových záchvatech, při poruchách prokrvení, revma, bolestivé menstruaci nebo nachlazení. Studený obklad oceníte při bolestech hlavy, migrénách, bolestech zubů, při krvácení z nosu, po bodnutí hmyzem, při otocích, popáleninách, podvrtnutí, pro uvolnění svalů, po operaci a úrazu.  
 
Studený obklad – vložte obklad na cca 2 hodiny do chladničky nebo mrazáku.Před použitím vložte do ochranného obalu (utěrky, ručníku, šátku apod.) Přiložte na bolestivé místo nebo místo svalového napětí nechejte působit 5 minut, v případě potřeby aplikaci opakujte po 5-ti minutové přestávce. Obklad můžete přikládat i na veškeré části těla, kde je Vám chlad příjemný a působí úlevu.
 
Teplý obklad – vložte obklad cca na 4 minuty do teplé vody (ne vařící) nebo do mikrovlnné trouby cca na 30 sekund na nižší stupeň, pokud není obklad dostatečně nahřátý, postup opakujte. Před použitím vložte do ochranného obalu (utěrky, ručníku, šátku apod.) Před aplikací sáček důkladně promačkejte, aby se teplo rovnoměrně rozložilo. Přiložte a nechejte působit 5-10 minut.
 
Parametry výrobku:
Materiál: výplň – gel
 Rozměr: 13 x 14 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Obklady chladivé a hřejivé
Záruka: 2 roky
Model: SJH 585A

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: