Doprava ZDARMA při nákupu nad 1490 Kč!

Masážní přístroj na bederní páteř

Kód: BI-45
Značka: Modom
ZDARMAZDARMA
Masážní přístroj na bederní páteř
3 999 Kč 3 304,96 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Unikátní přístroj na protažení bederní páteře. Dynamické protahování páteře v kombinaci s masážní vibrační funkcí, magnetoterapií, infračerveným světlem a termo terapií

 

Přístroj oceníte u chronických či opakujících se bolestivých stavů bederní páteře, při výhřezu ploténky, ischias (ústřelu, zánětu sedacího nervu), vysunutí obratle, zúžení páteřního kanálu nebo při ztuhnutí a napětí bederních svalů. Masážní přístroj doporučujeme zároveň používat preventivně při dlouhodobém sezení nebo stání, namáhavé a těžké práci, při fyzické únavě apod.

 

Vestavěný vzduchový polštář na spodní straně zvyšuje a snižuje masážní přístroj, čímž dochází k optimálnímu dynamickému protažení bederní páteře. Funkci přístroje můžete zvolit buď manuální, ručně řízenou nebo automatickou (2 režimy). 

vzduch polstar

 

Dva zabudované motory pro uklidňující vibrační masáž. Masáž pomáhá uvolnit ztuhlé svaly a tlumit bolest. Vibrační masáž lze používat samostatně nebo je součástí jednoho automatického režimu.

 

vibrace

 

Tepelná terapie infračerveným světlem pomáhá ulevit od napětí a bolesti. Teplota je nastavitelná ve třech stupních (nízká, střední, vysoká). Vyhřívací funkci lze používat jak samostatně, tak při protahovacích režimech nebo s masáží.

 

vyhrivani_

 

 

Magnetický čip regeneruje buňky tkání, což vede k potlačení, tišení bolesti.

 

magnet

 

Součástí balení je oboustranná podložka pro použití na různě tvrdém povrchu (např. na posteli, pohovce, lehátku apod.)

 

podlozka

 

Poloha přístroje při používání je u každého člověka jiná. Dbejte na to, aby se přístroj nacházel v poloze, která je pro vás pohodlná a příjemná. Doporučujeme umístit přístroj mezi bederní obratle L1 a L5. Přístroj nejlépe používejte na tvrdém povrchu – na zemi, pevné podložce apod.  Běžná doba používání je 15 minut, pokud chcete cyklus opakovat, udělejte si přestávku 5-10 minut. Při dlouhodobějších obtížích používejte přístroj pravidelně každý den cca 20-30 minut denně. Nepřekračujte dobu používání 60 minut, aby nedošlo k nadměrné stimulaci svalů a nervů.

 

93761 Lendenwirbel_Massagegerät Anw1

 

 

Před použitím protahovací funkce doporučujeme nejprve prohřát bederní oblast pomocí funkce HEAD, můžete přidat i funkci vibrační masáže, kdy uvolníte ztuhlé svaly. Prvních několik dní používejte nejprve manuální funkci na protažení bederní páteře, pomocí tlačítka MANUAL, kde si sami regulujete výšku vzduchového polštáře. Přístroj tak můžete nastavit ručně do výšky, která je vám příjemná a nepůsobí bolest, postupně zvyšujte výšku přístroje. Automatické programy AUTO1 a AUTO2 doporučujeme použít až po několika dnech používání.

 

Parametry výrobku:

Materiál: ABS + polykarbonát

Výkon: 24 W

Napětí: 100-240 V

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní přístroje
Záruka: 2 roky
Model: BI 45

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: