Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Masážní podložky

Sháníte kvalitní masážní podložky, které vám prostřednictvím masáže akupresurních bodů zlepší váš zdravotní stav? Vyberte si z široké nabídky masážních podložek v eshopu firmy Modom. Naše masážní podložky jsou za bezkonkurenčně nejvýhodnější ceny.

Originální akupresurní podložka má silný stimul akupunkturních bodů a je opatřena šesti magnety. Mag..
395 Kč
395 Kč
Pravidelným pošlapáváním na akupresurní podložce velmi dobře vzpružíte Vaše tělo a zmírníte únavu. P..
285 Kč 325 Kč
285 Kč 325 Kč
Masážní a akupresurní podložka má silný stimul akupunkturních bodů. Pošlapáváním na podložce docílít..
289 Kč
289 Kč
NOVINKA na trhu. Masážní akupresurní podložku YUHUA s přírodními kameny doporučujeme používat pro po..
1 390 Kč 1 590 Kč
1 390 Kč 1 590 Kč
Akupresurní polštář stimuluje akupresurní body na hlavě a tím napomáhá při bolestech krku a zad, bol..
399 Kč 489 Kč
399 Kč 489 Kč
Masážní akupresurní podložka s umělými kamínky účinně poslouží a nahradí přirozenou a prospěšnou chů..
449 Kč 589 Kč
449 Kč 589 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 10 (celkem stran 2)

Celkové pozitivní účinky masážní podložky

  • Vzpruží celé vaše tělo.
  • Zmírňuje únavu.
  • Pozitivně ovlivňuje činnost důležitých tělesných orgánů.

Používání masážních podložek

Používání masážních podložek není vázané na žádnou specifickou situaci či místo. Jinými slovy, masážní podložky můžete používat naprosto všude. Nejlépe účinky masážních podložek ucítíte na klidném, pohodlném místě, např. u vás doma. Masážní podložky můžete používat třeba v koupelně při ranní hygieně či ve sprše, dále při žehlení, sledování TV apod.

Akupresurní podložka na masáž chodidel

Kupte u nás jednu z masážních podložek, které budete používat k stimulaci akupresurních bodů na plosce chodidel. Ovlivníte tak funkci důležitých orgánů vašeho těla. Když budete chodidly pošlapávat na výstupcích, výsledky a účinky jistě brzy doceníte, např. při problémech s propadlou klenbou. Naše masážní podložky jsou dokonale tvarované a přizpůsobené pro anatomii lidského těla. Díky tomu můžete masírovat i hůře dostupná místa na ploskách chodidel.

Masážní podložka s magnety
Originální akupresurní masážní podložka, jakou pořídíte jen v eshopu firmy Modom, je opatřena šesti magnety. Je prokázáno, že magnety mají také pozitivní vliv na chod lidského těla. Ovlivňují prokrvení, pomohou od otoků, zánětů a uleví od bolesti. Masážní podložka s magnety také zdokonalí látkovou výměnu.

Masážní podložka – Proč ji používat?

Lidské tělo má nespočet akupresurních bodů. Jejich správnou masáží a stlačováním můžete příznivě ovlivnit činnost celého organismu. Dokud nevyzkoušíte sílu akupresurních podložek z naší nabídky, nepoznáte, jak účinné tyto masážní podložky skutečně jsou.

Masážní podložky – využití staré metody akupresury

Akupresurní body byly člověkem objeveny už dávno. Od té doby se metoda akupresury a různé akupresurní pomůcky a masážní podložky výrazně zlepšily. Jejich účinky se stávaly postupem času lepší a znatelnější. V našem eshopu je pro vás připravena široká škála masážních podložek a dalších akupresurních pomůcek, které čekají, až je vyzkoušíte a ony vám pomohou zlepšit celkový fyzický i psychický stav.

Čemu ještě masážní podložka napomáhá?

  • Během pošlapávání napomáhá při problému s propadlou klenbou chodidla.
  • Příznivě působí na prokrvení končetin.
  • Zmírňuje otoky.
  • Zmírňuje bolesti např. při zánětech.
  • Zdokonaluje látkovou výměnu.

Objednejte si u Modom masážní podložky!

Prohlédněte si náš internetový katalog a vybírejte masážní podložky. Náš nový katalog eshopu je pro vás přehledně uspořádaný, naleznete v něm veškeré potřebné informace a obrázky k jednotlivým produktům. Snadněji a levněji kvalitní masážní podložky nikde jinde nepořídíte. Nakupujte rychle a bezpečně z pohodlí vašeho domova!