Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Ledvinové pásy

Ztrpčují vám život urologické nebo gynekologické bolesti a křeče? Chcete se jich rychle a natrvalo zbavit a opět si naplno užívat života? E-shop Modom se zdravotními pomůckami vám nabízí skvělé řešení – ledvinový pás. Ledvinové pásy jsou odborníky doporučovány zejména k odbourávání ledvinových kamenů, zánětů a infekcí v této oblasti těla.

Ledvinový pás tak zvaný „kočičák“ využijete celoročně, ale hlavně v období zimy, kdy pociťujete chla..
289 Kč 329 Kč
289 Kč 329 Kč
Ledvinový pás tak zvaný „kočičák“ využijete celoročně, ale hlavně v období zimy, kdy pociťujete chla..
399 Kč 449 Kč
399 Kč 449 Kč
Výrobky z velbloudí srsti si historicky a po celém světě získaly nebývalou přízeň a oblibu zejména p..
795 Kč 945 Kč
795 Kč 945 Kč
Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)

Jak fungují ledvinové pásy?

Princip fungování ledvinového pásu je jednoduchý, ale o to více účinný! Ledvinové pásy fungují jako izolant vůči vnější teplotě, která je nižší než tělesná teplota. Akumulací tělesného tepla je nemocná oblast zahřívána, čímž dochází ke zmírnění bolesti svalů a orgánů. Ledvinové pásy se přikládají na oblast bederní páteře. Pás chrání jak svaly bederních zad, tak i ledviny, nadledvinky, močové cesty a močový měchýř. Další variantou úlevy od bolesti zad je bederní pás. Vyberte si bederní pás od Modom.cz.

Univerzální ledvinový pás od Modom.cz:

  • Ledvinový pás využijete po celý rok.
  • Účinně tlumí bolest a uvolňuje ztuhlé svaly.
  • Ledvinový pás je oboustranný, dvouvrstvý, to znamená, že výborně akumuluje teplo.
  • Materiál ledvinového pásu je 100% přírodní, ovčí vlna Merino. 
  • Připevnění ledvinového pásu probíhá pomocí pásků na gumu se zapínacími sponkami.

Materiál ledvinových pásů

Ledvinové pásy jsou určené k prevenci nachlazení v bederní části páteře a ledvin i k mírnění revmatických obtíží a jsou vybaveny gumovými pásky s koncovkami pro snadné připevnění na těle. Ovčí vlna, ze které jsou ledvinové pásy vyrobeny, příjemně hřeje. Její dlouhá vlákna mají tu jedinečnou schopnost vyrovnaného hospodaření s teplem a vlhkostí, čímž pomáhají zmírňovat revmatické potíže.

Ledvinové pásy pro každého

Ledvinové pásy jsou velice nenáročné na údržbu a čištění. Nezpůsobují žádné alergické reakce. Pro své univerzální použití jsou ledvinové pásy častým a oblíbeným doplňkem pro veslaře, kanoisty, motorkáře a příznivce outdoorových aktivit v náročných podmínkách. Ledvinový pás je vhodný pro alergiky, revmatiky, sportovce a děti. Délka ledvinového pásu přes bederní část zad je přibližně 60 cm, výška pásu pak 26cm. Ledvinové pásy lze snadno nastavit tak, aby vyhovovaly všem uživatelům.

Detailní popis ledvinového pásu

  • Jedná se o zdravotní pomůcku se snadnou aplikací a s tepelným a zpevňujícím účinkem.
  • Nenahraditelný pomocník při zánětech v oblasti ledvin, akutním lumbagu, funkčních poruchách bederní páteře (včetně entezopatií).
  • Zapínání ledvinového pásu pomocí gumových pásků umožňuje nastavení požadované velikosti a zaručuje tak univerzální použití.

Vyzkoušejte účinky ledvinového pásu!

Objednejte si u Modom.cz pás na ledviny z přírodního materiálu! Tento produkt za skvělou cenu je určen k prevenci prochladnutí v bederní části páteře a ledvin a také k mírnění revmatických obtíží. Tlumí také bolesti páteře a záněty močových cest. Pás na ledviny dokonale pohlcuje vlhkost, kterou snadno odvádí pryč. Je univerzální a je určen pro širokou veřejnost. Vyzkoušejte i vy účinky a výhody ledvinového pásu!