Doprava ZDARMA při nákupu nad 1490 Kč! Dovolená 15. – 19. 7., objednávky budeme opět zasílat od 22. 7. Děkujeme za pochopení :)

Hyaluron N-Medical 100% kyselina hyaluronová 100 ml + DÁREK

Kód: DR-001
Vypnout možnost nákupu VO
Značka: Modom
1 490 Kč 1 231,40 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Hyaluron N-medical je unikátně vyvinutý, vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100% čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Jedná se o první originální a unikátně vyvinutý přípravek ve formě roztoku pro vnitřní užívání.

 

Obsahuje velmi vysokou koncentraci farmaceuticky zpracované kyseliny hyaluronové o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek. Hyaluron N-Medical hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven. Se svou vysokou absorpční schopností může být velmi prospěšný při komplikovaných problémech.

 

Hyaluron N-medical je roztok hydratuje tzv. inside-out - zevnitř ven - a to kůži, tkáně a sliznice. Proto je ideálním doplňkem ne-li základem při používání nejrůznější kosmetiky na suchou kůži, využívání různých estetických omlazovacích procedur - laser, mezoterapie, výplně, kolagen... Výborný při doplňování kyseliny hyaluronové při její ztrátě vlivem slunečního záření, i jako doplněk pro klienty, kteří navštěvují solária.

 

Vynikající účinky mají kapky na klouby - doplňují synoviální tekutinu v okolí kloubů - a tím slouží jako tlumič nárazů a lubrikans v kloubech. V neposlední řadě se používají k hydrataci sliznic - a to v gynekologii, urologii a oftalmologii. Pozitivních účinků je daleko více.

 

Co je kyselina hyaluronová?

Je složený biokompatibilní polysacharid, který se používá v moderním tkáňovém inženýrství a lékařství. Udržuje tkáně hydratované. Tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty. Je součástí pojivových, slizničních a nervových tkání. Ve velkém množství se nachází v kůži, synoviální (kloubní) tekutině, slinivce a v játrech. S věkem v organismu kyselina hyaluronová ubývá a je nutné ji doplňovat. Kyselina hyaluronová se používá v estetické medicíně, ale také v gynekologii, ortopedii a dalších medicínských oborech.

 

Kde kyselina hyaluronová působí?

Pokožka

Obsah více druhů kyseliny hyaluronové zajišťuje její maximální vstřebání a maximální využití v těle. Budete mile překvapeni, až pocítíte účinky hydratace inside-out (zevnitř ven). Vrásky, skvrny na pokožce, ochablá pokožka jsou známky úbytku kyseliny hyaluronové v organismu a volání vašeho těla o doplnění kyseliny hyaluronové. Nyní máte možnost vyjít vstříc vašemu tělu, vráskám, skvrnám a ochablé pokožce říci „ještě ne!“.

 

Suchá pokožka, která svědí?

Hydratujte ji! Pravidelné doplňování kyseliny hyaluronové snižuje svědění pokožky u lidí, kteří chronicky trpí suchou pokožkou.

 

Kyselina hyaluronová je také vhodná pro doplnění při :

korekci vrásek

zvýšení celkového objemu kůže

odstranění akné

obnovení barvy a lesku tenké a matné pokožky

 

Klouby

Mají vaše klouby dostatek kyseliny hyaluronové? Pokud nepociťujete při chůzi nic, pouze radost, potom ano. Jestliže ne, začněte přemýšlet o doplnění a vyživení vašich kloubů, budete je v životě potřebovat.

 

Sliznice

Kyselina hyaluronová hraje významnou roli i na sliznicích (močový měchýř, ženské intimní partie). Pokud není sliznice dostatečně hydratovaná, nefunguje tak správně, jak má.

 

Výroba

Výroba probíhá za nejpřísnějších technologických a hygienických podmínek v Hradci Králové.

Výrobce je držitelem certifikátu Správné výrobní praxe (GMP), Certifikátů EN ISO 9001, ČSN EN ISO 22716:2008.

Pečlivý výběr různých molekulových hmotností kyseliny hyaluronové zaručí maximální možné vstřebání a maximální efekt. Tmavě modrá lahvička brání degradaci světlem a ergonomicky tvarované kapátko umožní přesné dávkování.

Celý proces výroby je přísně kontrolován kvalifikovanými osobami a finální produkt prochází řadou laboratorních testů, protože musí splňovat ta nejpřísnější kritéria kvality.

 

Dávkování

Důkladně rozmíchejte 1 ml (13 kapek) ve sklenici čisté vody, džusu nebo zeleninové šťávy a vypijte nejlépe během jednoho z hlavních jídel. Na míchání v nápoji nepoužívejte pipetu! Nemíchejte Hyaluron N-Medical s alkoholem nebo horkými nápoji.

V případě potřeby můžete zvýšit dávku následujícím způsobem:

1. měsíc … 39 kapek (3 ml) 1× denně

2. měsíc … 26 kapek (2 ml) 1× denně

3. měsíc … 13 kapek (1 ml) 1× denně

 

Složení: čištěná voda, hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová), regulátor kyselosti (kyselina citrónová), konzervanty (sorban draselný, benzoát sodný)

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kyselina hyaluronová
Záruka: 2 roky
Model: DR 001

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: