Solný inhalátor Salitair + balení soli 220 g - KP127

Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Solný inhalátor Salitair + balení soli 220 g - KP127

689 Kč
  • Kód výrobku: KP127
  • Dostupnost: Na skladě

Ruční inhalátor Salitair je ideální pomocník pro osoby trpící alergiemi, astmatem, dýchacími potížemi. Pomáhá při rýmě, bronchitidě, usnadňuje dýchání a vykašlávání, omezuje chrápání a snižuje obtíže způsobené kouřením. Při inhalaci jsou vdechovány mikročástečky soli, které pronikají do dýchacího systému, čistí, zklidňují dýchací cesty a přináší příznivé účinky přírodní solné terapie. 


Solný inhalátor se snadno používá. Jemně vdechujte vzduch inhalátoru a vydechujte nosem. Doporučujeme pravidelně používat 15-20 minut denně. Pro dosažení nejlepších výsledků by měl být inhalátor používán celoročně.  Vhodné pro děti i dospělé. Ruční inhalátor Salitair je malý, skladný, vhodný i na cesty. 


Léčivé účinky kamenné soli byly prokázány již ve 30. letech 19. stolení v Polsku. V současné době je solná terapie čím dál více oblíbená a stala se trendem dnešní doby. Populární jsou solné jeskyně, které se získávají čím dál větší oblibu u dnešní populace. I Vy si můžete pořídit takovou malou solnou jeskyni domů a to v podobě našeho ručního inhalátoru Salitair.


Balení obsahuje inhalátor a jedno balení soli 220 g. Na jedno naplnění je potřeba 60 – 70 g soli - toto množství vystačí cca na jeden měsíc při pravidelném používání. Původ solných krystalů – Klodawa Polsko.


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Žádné soubory ke stažení