MR 22 - Polštář 100% velbloudí srst 40cm x 75cm

Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Polštář 100% velbloudí srst 40cm x 75cm - MR 22

2 195 Kč     3 290 Kč
  • Kód výrobku: MR 22
  • Dostupnost: Na skladě
Výrobky z velbloudí srsti si historicky a po celém světě získaly nebývalou přízeň a oblibu zejména pro své originální vlastnosti. Vlákno z velbloudí srsti patří k nejdražším textilním surovinám. Chomáče vláken se pracně sbírají v omezeném časovém ročním období.

Dopřejte si komfortní spánek a relax v luxusních a originálních lůžkovinách ze 100% velbloudí srsti. Vlákna z velbloudí srsti jsou jemná, lehká, hřejivá a udrží dlouho hojivé teplo.
 
V dnešní uspěchané době je správný spánek velmi důležitý pro zachování duševního a tělesného zdraví. Odpočinku a spánku je třeba věnovat nejen čas, ale i kvalitu. Základem pro odpočinek a zotavení je rovnováha tělesného tepla, které vytváří podmínky pro zdravý a kvalitní spánek. Čisté přírodní vlákno chrání, léčí, hřeje a udržuje dobré zdraví.  
 
Velbloudí srst se vyznačuje velmi dobrým vyrovnáváním teploty a vlhkosti, v létě příjemně chladí a v zimě spolehlivě zahřeje. Produkty z velbloudí srsti oceníte při pohybových, revmatických, gynekologických, urologických potížích...
 
Materiál obsahuje optimální množství přírodního lanolinu, který zajistí samočistící schopnost. Nyní možnost využít komfortní výrobky ze 100%  velbloudí srsti pro celou Vaši rodinu i Vaše zákazníky. 
Zajistíme i atypické rozměry dle Vašeho přání.
 
Parametry výrobku:
Rozměr: 40cm x 75cm
Materiál: 100% velbloudí srst
Gramáž: 520g/m2
Doporučujeme prát v šamponu s lanolinem

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Žádné soubory ke stažení