Přikrývka z velbloudí srsti Camel 135 x 200 cm - BX 25

Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Přikrývka z velbloudí srsti Camel 135 x 200 cm - BX 25

2 490 Kč     2 990 Kč
  • Kód výrobku: BX 25
  • Dostupnost: Na skladě

Luxusní přikrývka z velbloudí srsti pro zdravý, kvalitní a klidný spánek. Přikrývka je lehká, měkká, příjemná a prodyšná. Velbloudí srst má vynikající termoregulační vlastnosti – v létě příjemně chladí, v zimě spolehlivě zahřeje, absorbuje vlhkost a pachy. Přikrývku ocení osoby s revmatickými potížemi, je vhodná pro alergiky, astmatiky, a pro všechny, kteří si chtějí vychutnat luxus. 


Výrobky z velbloudí srsti si historicky a po celém světě získaly nebývalou přízeň a oblibu zejména pro své originální vlastnosti. Vlákno z velbloudí srsti patří k nejdražším textilním surovinám. Vlna se nemusí stříhat. Chomáče vláken se sbírají, když je velbloudi ztrácejí po studeném ročním období. Lůžkoviny z velbloudí srsti jsou vyráběny s využitím srsti dvouhrbých velbloudů žijících ve střední Asii (především v severozápadní Číně a v Mongolsku), tito velbloudi mají velmi jemnou, hebkou srst, vlákno je světlejší, velmi kadeřavé, s hrubými šupinami na povrchu.


V dnešní uspěchané době je správný spánek velmi důležitý pro zachování duševního a tělesného zdraví. Odpočinku a spánku je třeba věnovat nejen čas, ale i kvalitu. Základem pro odpočinek a zotavení je rovnováha tělesného tepla, které vytváří podmínky pro zdravý a kvalitní spánek.


Bezkonkurenční kvalita vymyšlená přírodou! 

Dopřejte si komfortní spánek a relax v luxusních a originálních lůžkovinách z 100% velbloudí srsti.


Parametry výrobku:

Rozměr: 135 x 200 cm

Výplň: 100% velbloudí srst

Potah: 100% bavlna

Váha výplně: 800 g

Doporučujeme profesionální čištění.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Žádné soubory ke stažení