Vystélky do bot

Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Vystélky do bot

Gelové vložky do bot vám poskytnou plnohodnotnou péči o vaše nohy. Nezapomínejte, že také starost o nohy je v dnešní době velmi důležitá a vybrat ty správné vložky do bot je stejně důležité, jako výběr pohodlných bot. V našem katalogu naleznete akupresurní vložky, gelové vložky a ortopedické vložky pro pány i pro dámy za bezkonkurenční ceny.  

Chůze v lodičkách nemusí být utrpením. Používáním gelových výstelek docílíte příjemné chůze. Nepocít..
115 Kč 125 Kč
115 Kč 125 Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Přízeň těla získáte gelovými vložkami do bot

Samotná chůze má různě velký vliv na množství dalších tělesných orgánů a funkcí v celém organismu. Gelové vložky nepřinášejí jen pohodlí nohám, s gelovými vložkami se stabilizujete celý organismus od paty až k hlavě.  Pořiďte si gelové, ortopedické či akupresurní vložky od modom.cz a poznejte skutečný rozdíl, který mohou kvalitní vložky mít na Váš organismus!

Pozitivní účinky gelových vložek do bot

S gelovými vložkami do bot, doplněnými o další pozitivní materiály a faktory, ještě více prospějete organismu. Dopřejte si pohodlnou a zároveň uvolňující chůzi s gelovými vložkami do bot.

Rozdělujeme gelové vložky s:

  • magnety -  magnetické pole je tělu propěšné, získejte s používáním gelových vložek do bot další účinky - lepší prokrvení, srdeční činnost, imunitní systém, zažívání
  • akupresurní strukturou - při chůzi masírují chodidla, čímž dochází k lepšímu proudění krve a stimulaci nervových zakončení, zmírňují únavu
Kvalita gelových vložek do bot
Společnost Modom® s.r.o. je přímým dovozcem gelových, akupresurních a ortopedických vložek do bot. Nahlédněte do našeho přehledného eshopu.