SJH 418 - Parní nahřívač s infračerveným světlem

Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Parní nahřívač s infračerveným světlem - SJH 418

1 470 Kč     2 450 Kč
  • Kód výrobku: SJH 418
  • Dostupnost: Vyprodáno

Originální přístroj Diana® je progresivní, komfortní a účinný přístroj vyrobený na základě tradičních principů starobylé čínské medicíny s využitím léčebného infračerveného světla, bylinek a páry. Doma a pohodlně vyřešíte problémy horních cest dýchacích, problémy pánevního dna, gynekologické, močové potíže... Maximálně oceníte i  při nachlazení, zastydlé rýmě, při únavě apod. Můžete přidat i léčivé byliny.

Přístroj lze úspěšně využít pro předcházení různých potíží nebo naopak již při vzniklých problémech. Pravidelným používáním snižuje užívání antibiotik a chemických preparátů. Přírodní a nenásilnou cestou napařování docílíte lepšího zdraví, posléze i finančních úspor na léky.

Trojkombinace fyzikálních faktorů infračervené světlo, pára a bylinky činí z tohoto spotřebiče originální produkt využitelný v různých oborech medicíny. Účinkem páry, infračerveného světla a bylinek ulevíte tělu od bolesti, v postižených místech podpoříte rychlejší látkovou výměnu a docílíte regeneraci nemocných partií. Přístroj využijete pro potíže v oblasti celé hlavy a pánevního dna.

Napařováním pánevního dna můžete léčit potíže močového a gynekologického ústrojí, potíže proktologické a prostatické, poúrazové nebo poúrazové stavy. Oceníte při hormonální nerovnováze.

Inhalacemi můžete léčit oblast horních cest dýchacích, průdušek, nosních a čelních dutin. Dianu® doporučujeme při ústřelech páteře, potížích kožních a neurologických. V neposlední řadě přístroj využijete pro kosmetické účely, zejména pro dokonalou napářku obličeje. Technické možnosti přístroje a ergonomie přístroje umožňují širokou škálu využití.
Dianu® využije celá rodina, a to pohodlně, intimně a v domácím prostředí.

Pára v kombinaci s infračerveným světlem a bylinkami pomáhá v těchto oblastech medicíny:
  • Urologie – infekce močových cest, močového měchýře, prostaty, varlat, pomáhá při inkontinenci.
  • Proktologie – hemoroidy, praskliny, píštěle, zácpa, zlepšuje střevní pasáž.
  • Gynekologie – záněty, výtoky, bolestivá a nepravidelná menstruace, klimakterické obtíže, onkologické problémy.
  • ORL – záněty nosohltanu, mandlí, dutin, středního ucha, zánět průdušek, dušnost, astmatické potíže i chronického charakteru.
  • Traumatologie – uleví od bolesti a zaléčí poúrazové problémy, urychlí hojení jizev.
  • Neurologie – pomáhá od bolesti, neuralgií a ústřelů v páteři.
  • Dermatologie – léčí kožní problémy širokého spektra, akné, ekzémy.
  • Kosmetika – činí pleť čistou a svěží, regeneruje, řeší problémy mastné i suché pleti.

Vlastnosti a využití infračerveného světla:

Infračervené paprsky, pronikající do hloubky lidských tkání, hrají významnou hojivou, protizánětlivou a regenerační roli. Běžně se využívá ve zdravotnictví k hojení a regeneraci špatně hojících se ran, při zánětech a bolestech, léčí postiženou tkáň a neničí tkáň zdravou.

Léčba infračerveným světlem je bezbolestná. Nemá žádné vedlejší účinky. Infračervené paprsky jsou neviditelné, ale fyzikálními vlastnostmi podobné záření slunečnímu.

Přínos infračervených paprsků pro naše tělo:
- Infračervené světlo uvolňuje unavené svaly.
- Kombinací napařování a infračervené světlo se odvádí z těla škodlivé látky, těžké kovy, zemědělské chemikálie a nadměrný tuk. Rozpouštějí a odplavují se usazené soli, které můžou způsobit onemocnění zejména močového ústrojí.
- Působení trojkombinace páry, infračervené světlo a bylin, urychlí látkovou výměnu kůže a podkoží, potní žlázy se vyčistí. Ten, kdo má potíže s mastnou nebo suchou pletí, ocení výsledky pravidelného používání přístroje.

Použití bylin
Součástí Diany® jsou sáčky s bylinným extraktem. Každý sáček může být použit třikrát. Sáčky obsahují účinnou směs bylin, které léčebně působí na močové, pohlavní nebo dýchací ústrojí. Prostřednictvím bylinné směsi má léčba zesílený účinek. Byliny můžete používat v kombinaci vlastních bylin a léčiv.
Přístroj zapněte až po naplnění nádoby čistou vodou. Vůně bylin se lépe rozloží, když přidáte do vody 1 ~ 2 kapky bylinného oleje nebo přidáte vybrané sušené byliny, které vložíte do zabalené gázy nebo vypraného a vyžehleného plátěného hadříku. Balení, které dodáváme společně s přístrojem obsahuje směs léčivých bylin, ale zejména pelyněk.

Pravidelné inhalace pelyňku preventivně působí proti chřipce a potížím dutiny ústní.

Pelyněk je hořká, aromatická léčivá bylina. Vyrůstá z keře rodu Artemisia z čeledi Asteraceae a pro své bohaté léčebné vlastnosti se distribuuje po mnoha zemích světa. Bylina má mnoho malých, zelenavě žlutých květů, listy obvykle rostou kolem kmene, mohou být zelené, šedavě zelené, bílé nebo stříbrné. Pelyněk je vytrvalá rostlina, která přežije chladné zimy.
Čínská medicína připisuje pelyňku značný léčebný význam. Zmírňuje zdravotní problémy při hepatitidě, žaludeční nevolnosti a křečích, plynatosti, zácpě, pomáhá při průjmech, poruchách trávení nebo výskytu parazitů. Pravidelné inhalace pelyňku preventivně působí proti chřipce a potížím dutiny ústní. Číňané a Korejci pelyněk hojně využívají pro revmatické potíže. Severozápad Jižní Koreje je díky blízkosti moře a skalnatému terénu ideálním prostředím pro pěstování pelyňku. Pelyněk z oblasti Jižní Koreje se pro jeho širokospektré využití prudce rozšířil hlavně do Číny a Japonska.

Výrobek certifikován : No. QMC-A-748                                           

KS Q ISO 9001:2009 / ISO 9001:2008


Parametry výrobku:
Napětí: AC 230V / 50Hz
Příkon: 80 W
Rozměry: 36,5cm x 26cm
Hmotnost:  2,3kg
Nosnost: 125kg
 

 

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Žádné soubory ke stažení