Přikrývka 100% velbloudí srst 135cm x 195cm

Kód: MR-21
Značka: Modom
7 795 Kč 6 442,15 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobky z velbloudí srsti si historicky a po celém světě získaly nebývalou přízeň a oblibu zejména pro své originální vlastnosti. Vlákno z velbloudí srsti patří k nejdražším textilním surovinám. Chomáče vláken se pracně sbírají v omezeném časovém ročním období.
 
Dopřejte si komfortní spánek a relax v luxusních a originálních lůžkovinách ze 100% velbloudí srsti. Přikrývka z velbloudí srsti je prodyšná a dokáže navodit příjemný pocit odpočinku. Vlákna jsou jemná, lehká, hřejivá a udrží dlouho hojivé teplo. 
 
V dnešní uspěchané době je správný spánek velmi důležitý pro zachování duševního a tělesného zdraví. Odpočinku a spánku je třeba věnovat nejen čas, ale i kvalitu. Základem pro odpočinek a zotavení je rovnováha tělesného tepla, které vytváří podmínky pro zdravý a kvalitní spánek. Čisté přírodní vlákno chrání, léčí, hřeje a udržuje dobré zdraví.  
 
Velbloudí srst se vyznačuje velmi dobrým vyrovnáváním teploty a vlhkosti, v létě příjemně chladí a v zimě spolehlivě zahřeje. Produkty z velbloudí srsti oceníte při pohybových, revmatických, gynekologických, urologických potížích...
 
Materiál obsahuje optimální množství přírodního lanolinu, který zajistí samočistící schopnost. 
 
Parametry výrobku: 
Rozměr: 135cm x 195cm
Materiál: 100% velbloudí srst 
Gramáž: 520g/m2
 
Zajistíme i atypické rozměry dle Vašeho přání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlněné produkty
Záruka: 2 roky
Model: MR 21

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: