Polštář 100% velbloudí srst 40cm x 75cm

Kód: MR-22
Značka: Modom
2 195 Kč 1 814,05 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výrobky z velbloudí srsti si historicky a po celém světě získaly nebývalou přízeň a oblibu zejména pro své originální vlastnosti. Vlákno z velbloudí srsti patří k nejdražším textilním surovinám. Chomáče vláken se pracně sbírají v omezeném časovém ročním období.
 
Dopřejte si komfortní spánek a relax v luxusních a originálních lůžkovinách ze 100% velbloudí srsti. Vlákna z velbloudí srsti jsou jemná, lehká, hřejivá a udrží dlouho hojivé teplo.
 
V dnešní uspěchané době je správný spánek velmi důležitý pro zachování duševního a tělesného zdraví. Odpočinku a spánku je třeba věnovat nejen čas, ale i kvalitu. Základem pro odpočinek a zotavení je rovnováha tělesného tepla, které vytváří podmínky pro zdravý a kvalitní spánek. Čisté přírodní vlákno chrání, léčí, hřeje a udržuje dobré zdraví.  
 
Velbloudí srst se vyznačuje velmi dobrým vyrovnáváním teploty a vlhkosti, v létě příjemně chladí a v zimě spolehlivě zahřeje. Produkty z velbloudí srsti oceníte při pohybových, revmatických, gynekologických, urologických potížích...
 
Materiál obsahuje optimální množství přírodního lanolinu, který zajistí samočistící schopnost. 
 
Parametry výrobku:
Rozměr: 40cm x 75cm
Materiál: 100% velbloudí srst
Gramáž: 520g/m2

Doplňkové parametry

Kategorie: Vlněné produkty
Záruka: 2 roky
Model: MR 22

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: