SJH 302 - Rotana Pin disk

Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Rotana Pin disk - SJH 302

495 Kč     595 Kč
  • Kód výrobku: SJH 302
  • Dostupnost: Na skladě

Rotační disk má silný akupresurní stimul a pohyblivé hroty v biokeramickém obalu. Biokeramika vyzařuje hojivé infračervené paprsky a přispívá k rozproudění životní energie, krevního i lymfatického oběhu. Zlepšete funkci životně důležitých orgánů a radujte se z pohybu. Rotací na disku docílíte prokrvení dolních končetin, výborně zpevníte svaly hýždí, stehen a svaly podél celé páteře

Originální akupresurní disk je účinnou, oblíbenou a vyhledávanou pomůckou všemi věkovými skupinami. Je žádaný pro moderní kovový design. Pravidelným cvičením docílíte redukce hmotnosti, získáte štíhlý pas a fyzickou kondici.

Akupresurní rotační disk je vyvinut na principu chodidlové akupresurní metody. Stimulací 370 akupresurních výstupků dosáhnete účinné reflexní masáže, kdy můžete pozitivně ovlivňovat funkci životních orgánů.

Pravidelným cvičením současně podpoříte pozitivní proudění energie ve Vašem těle. Pohyb na disku má stejný efekt jako uběhnutí vzdálenosti několika kilometrů. Účinně posílíte srdeční činnost.

Rotační disk Pin je cvičební pomůcka, na které může cvičit celá rodina, docílíte silného akupresurního stimulu, disk je lehký a snadno přenosný.

Nejvyšší kvalita, design a balení.


Parametry výrobku:

Nosnost : 125kg

Rozměr: průměr 30cm

Materiál: biokeramika, plast

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Žádné soubory ke stažení