Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Obruče

„Hooping“ je smysluplná, tělu prospěšná, zábava a Hula Hoop ® je současný patentovaný název pro jednu z nejpopulárnějších „hraček“ celého světa, s níž se cvičí s obručí ve všech zěměpisných pásech. Vyzkoušejte si i vy Funkey Hula Hop - efektivní způsob cvičení!

1 + 1 ZDARMACena za 1 kus pouze 59 KčBezvadná cvičební pomůcka. Cvičení s obručí pomáhá dokonalejším..
118 Kč 198 Kč
118 Kč 198 Kč
Bezvadná cvičební pomůcka. Cvičení s obručí pomáhá dokonalejšímu krevnímu oběhu, posílení svalů celé..
95 Kč 139 Kč
95 Kč 139 Kč
Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)

Hula a hop s tradicí

Svět ještě neznal plasty ani název hula hop, ale obruče ze všemožných přírodních materiálů roztáčely kolem svých těl kultury na všech světadílech. Hula se jmenuje tradiční hawaiský tanec, který začátkem 18. stol. britským námořníkům připomínal z domova známý tzv. „hooping s obručí“, a odtud tedy hula hoop.

Kombinace zábavy s pohybem hula hopem

Krouživý pohyb těla a současná technologicky skvěle navržená obruč je účinná kombinace zábavy a cvičení pro děti i dospělé, která masíruje, uvolňuje a posiluje tělo, podporuje a zlepšuje tělesné funkce. A prokazatelně efektivně odstraňuje tuk na bocích a v pase.

Výhody a možnosti hula hopu

  • je rozebíratelný a skladný
  • jednotlivé díly lze použít k dalším cvikům a typům masáží
  • hola hop je smysluplný a originální dárek pro vaše blízké
Objevte kouzlo hula hoop
Popularita Funkey Hula Hop neustále stoupá. Forma zábavy spojená s pohybem si získává neustále další nadšence, především díky své jednoduchosti a efektivitě. Vybírejte z nabídky našeho eshopu za skvělé ceny tyto pomůcky pro cvičení doma.