Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Pro MultiVitamin premium

590 Kč
  • Kód výrobku: DR 101
  • Dostupnost: Na skladě

Chcete, aby byl váš život barevnější? Vsaďte na český výrobek Pro MultiVitamin premium, který obsahuje vše, co si vaše tělo žádá.


Pro Multivitamin Premium je multivitamínový a multiminerálový přípravek s vyváženou kombinací většiny biogenních vitamínů a 8 vybraných minerálů. 


Překonejte náročné dny v práci, únavu nebo stres. Jediná tableta obsahuje 20 vitamínů a minerálů, které vám poskytnou minimálně 100 % denní referenční hodnoty příjmu. Balení obsahuje 60 tablet a postačí pro dvouměsíční kúru.


Proč vsadit právě na MultiVitamin premium?

Položky v tomto multivitamínu jsou vyvážené a odpovídají potřebě především sportovců, kteří mají zvýšenou potřebu všech vitamínů a jejich nedostatek se sice neprojeví hned, ale postupným ztrácením výkonnosti.  Pozitivní je vyšší obsah B skupin. Vitamín C je běžný standart (což však není u výrobků této kategorie pravidlem) a co se obzvláště cení je přítomnost měďi, která je společně s vitaminem C katalyzátorem kolagenu. Meď v běžných multivitamínových preparátech není možné nalézt, a když už, tak za podstatně vyšší cenu, kdy poměr cena/výkon již neodpovídá. Měď společně s biotinem je také velice vhodná pro alergiky a ekzematiky. Celkově multivitamíny v produktu Zebra zařazují tento výrobek do kategorie nabušených přípravků.Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Žádné soubory ke stažení