Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Měsíčková mast Herbamedicus 250ml - DR 1

165 Kč     185 Kč
  • Kód výrobku: DR 1
  • Dostupnost: Na skladě

Krém s přírodními účinnými látkami z měsíčku lékařského podporující zdravou pokožku. Lze ho užít i na rozpraskané rty a popraskanou kůži na rukou a nohou, je vhodný pro děti i seniory. Vytváří na pokožce ochranný film a chrání ji tak před povětrnostními vlivy. Krém je vhodný i k celkové péči o tělo. Velmi účinný hojivý, vhodný pro křečové žíly, popraskané rty a jiné kožní problémy.

Měsíčková mast

Měsíčková mast se vyrábí z měsíčku lékařského (lat. Calendula officinalis). Díky svým antibakteriálním, antiseptickým a protizánětlivým účinkům má měsíčková mast široké možnosti využití. Je vhodná k urychlení hojení, vyhlazování jizev, na rozpraskané rty či popraskanou kůži na rukou i nohou. Mast z měsíčku lékařského regeneruje pokožku a stimuluje hojení.

Měsíčková mast je ideální volbou pro celkovou péči o tělo.

Proti ekzémům s měsíčkovou mastí

Trápí Vás nepříjemné ekzémy? Vyzkoušejte osvědčenou měsíčkovou mast, která se úspěšně využívá na nejrůznější formy ekzémů a tlumení projevů lupénky. Měsíčková mast není kontraindikační a zároveň nejsou známa žádná omezení například v době těhotenství. Lze ji aplikovat v každém věku a zdravotním stavu. Měsíčková mast je určena pro všechny typy pleti.

Měsíčková mast – aplikace

Měsíčková mast se velmi snadno aplikuje na požadovaná místa. Doporučujeme aplikování na zasažená místa formou jemné masáže několikrát denně. Mast se jednoduše roztírá, rychle se vstřebává a vytváří na pokožce ochranný film.

Parametry měsíčkové masti:

  • Obsah: 250 ml
  • Skladování: do 25°C

Objednejte si měsíčkovou mast z našeho internetového obchodu ještě dnes!

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Žádné soubory ke stažení