Kategorie nenalezena!

Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Kategorie nenalezena!

Kategorie nenalezena!

Široké užití mastí od Modom

  • mast a oleje na masáže
  • mast ke vtírání na místa nemocné kůže
  • mast z bylin s léčebnými a posilujícími účinky
  • mast koňská a tradiční čínské.

Bylinný olej a různé druhy mastí

Cítíte se zesláblí a unavení? Je čas relaxovat! Dopřejte si masáž nebo koupel s bylinnými mastmi a oleji. Velice oblíbený a léčiteli často používaný je bylinný olej, který má široké využití. Používá se při masážích, je vtírán na nemocná místa, popraskaná chodidla, dokonce pomáhá i jako kloktadlo při parodontóze. Péče o tělo se s mastmi stane zábavou.

Účinné látky – byliny našich mastí

  • masti obsahují silice z bylin, kořenů a bobulí v optimálním poměru
  • levandule, fenykl, rozmarýn, šalvěj, koriandr
  • myrtha, tymián, kozlík lékařský a další léčivky
Masti na kožní problémy
Z našich mastí na kožní problémy Vám můžeme doporučit například balzám na paty, který změkčuje ztvrdlou kůži na nohou, rukou, loktech a kolenech. Suchá a popraskaná pokožka se změkčí a balzám se rychle vstřebává. Pokožka se opět stává jemnou, hladkou a prodyšnou. Pomáhá také při kuřích okách a je vhodný pro péči dolních končetin u diabetiků.

Tradice čínských a tygřích mastí

Starověká čínská medicína už od pradávna využívá sílu tradičních čínských a tzv. „tygřích“ mastí. Tento typ mastí účinně pomáhá při bolestech hlavy, nachlazení, v zimě je prevencí proti rýmě a bolesti kloubů. Díky inhalačnímu efektu, kdy mastí jen lehce potřete nosní dírky, Vám silné aroma čínské masti uvolní celé horní cesty dýchací.

Koňské masti s koňskou silou

Objednejte si na Modom.cz extrémně účinné koňské masti, které nejsou vyrobeny z koně, ale mají sílu koně! Tradiční receptura zaručuje, že tato mast pomáhá při léčbě artritidy, revmatismu, zánětů šlach a kloubních pouzder, místních otoků, bolestí svalů, páteře a při ischiatických obtížích.

Mast – pomocník při obtížích

Modom.cz představuje nákup prověřených mastí od zkušených odborníků. Naše masti, to nejsou žádné šarlatánské utrejchy, nýbrž profesionálně namíchané a vyvážené směsi bylin, které Vám skutečně pomohou!

Vyzkoušejte léčivé masti od Modom.cz doslova na vlastní kůži!