Lávové kameny

Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Lávové kameny

Prodej a poptávka po lávových kamenech je historicky zaznamenána již v dávných dobách u velmi starých kultur. Poznejte i v dnešní době pozitivní účinky na celý organismus, který mají lávové kameny. Nyní máte jedinečnou možnost nakupovat v našem e-shopu za skvělé ceny!

Basalt v luxusním dárkovém balení. Dopřejte si doma a pohodlně masáž lávovými kameny. Masážní lávové..
1 295 Kč 1 895 Kč
1 295 Kč 1 895 Kč
Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

Proč lávové masážní kameny působí blahodárně?

Námi nabízené lávové masážní kameny jsou z basaltu (čediče), který obsahuje 26 druhů minerálních prvků, jako je např. křemík, draslík, sodík, železo, hliník, hořčík, nikl, zinek, mangan či měď. Jsou to minerály, které na lidský organismus pozitivně působí svými přirozenými minerálními a různě silnými energetickými vibracemi.

Lávové masážní kameny nejen pro relaxaci

  • navozují stavy hlubokého uklidnění organismu
  • zmírňují migrénu, bolesti a zlepšují látkové výměny
  • otoky a záněty mírní studené lávové masážní kameny 
  • teplé uvolňují a zmírňují stres

Masáž lávovými kameny

Horké lávové kameny se postupně přikládají na tělo. Teplo kamenů dosáhne až 3 cm hluboko pod kůži a postupně tělo prohřívá. Tělo se tak uvolňuje, nastává harmonizace organizmu, odblokují se lymfatické otoky a dochází k detoxikaci organizmu. Masáž lávovými kameny si nyní můžete dopřát v pohodlí svého domova s masážními lávovými kameny od firmy Modom.cz

Nabídka lávových kamenů
Lávové masážní kameny můžete objednávat v našem novém e-shopu za atraktivní ceny. Lávové kameny dodáváme v luxusním balení. Přiobjednat si lze také speciální ohřívač lávových masážních kamenů.