Polarizační lampa na odstranění jizev

Kód: KP125
Značka: Modom
1 595 Kč 1 318,18 Kč bez DPH
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedinečný přístroj Scarslight na zrychlení hojení jizev a ran. Díky svému jedinečnému designu může být použit na kteroukoliv část těla.  Léčba světlem je dobře známá, uznávaná a pravidelně používána. Je snadná, bezpečná, bezbolestná, vhodná pro domácí použití. Světelná terapie podporuje hojení ran a vede k lepším kosmetickým výsledkům – k méně viditelným jizvám a rychlejšímu hojení pokožky.


Polarizované světlo podporuje regenerační procesy organismu, zlepšuje mikrooběhový systém, urychluje tvorbu nových cév, stimuluje ukládání kolagenních vláken, díky protizánětlivému účinku pomáhá mírnit bolest.


Scarslight lampa pomáhá hojit rány a jizvy různého původu – pooperační rány, popáleniny, žilní, bércový vřed, proleženiny, zmírňuje kožní problémy jako akné. Polarizační lampa může pomoci odstraňovat jizvy po operaci prsou, očních víček, obličeje, drobné ranky, modřiny, strie apod.


Polarizační světlo by mělo dopadat na pokožku pod kolmým úhlem ve vzdálenosti 5-10 cm. Doba jednoho léčebného cyklu by měla být 4-10 minut. Doporučujeme používat pravidelně 1-2x denně. 


Parametry výrobku:

Napájení: 100-240V 

Rozměr: 12,8 x 4,5 x 3,3 cmDoplňkové parametry

Kategorie: Kosmetické pomůcky
Záruka: 2 roky
Model: KP125

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: