Ušní naslouchátko HAPI-030D

Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Ušní naslouchátko HAPI-030D

885 Kč     1 195 Kč
  • Kód výrobku: KP110
  • Dostupnost: Na skladě

Nastavitelné vysoce kvalitní naslouchátko HAPI-030D je velmi malé, lehké a diskrétní. Nenápadné zvenčí, vybavené nejmodernější technologií s optimálním komfortem. Nepostradatelný pomocník pro osoby se sníženou schopností sluchu.

Digitální 7 - stupňové nastavení zvuku je jednoduché na použití za pomoci tlačítek. Zařízení může být nošeno jak na pravém, tak na levém uchu. Můžete si vybrat mezi 4 různými frekvencemi, tzn., že jej můžete přizpůsobit prostředí a osobnímu vnímání.


Špatný sluch je velkou zátěží v sociálním životě – jak pro postižené, tak pro jejich bližní. Odloučení a izolace vedou k takzvané „akustické osamělosti“. Popravdě to není záležitost pouze starých lidí, když vezmeme v potaz i mladé lidi, kteří mají poškozený sluch z důvodu poslouchání hlasité hudby.

Postupné zhoršování sluchu je velmi pomalý a těžce poznatelný proces. Musíte více zhlasovat televizi? Připadá vám, že ptáci zpívají tišeji než dříve? Cítíte se ve stresu, když se přidáte do konverzace většího poštu lidí? Pokud ano, měli byste zvážit pořízení sluchové pomůcky.


Balení obsahuje 3 baterie (2 náhradní) a 2 nástavce pro zasunutí do ucha. 

Baleno v dárkové krabičce.


Parametry výrobku:

Rozměr: 4,5 x 1,6 x 0,8 cm

Váha: 3,5 g

Technická data:

Poměr signálu/šumu: 54 dB

Frekvenční rozsah: 350Hz – 3000Hz


Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Žádné soubory ke stažení