Kinezio tejpy

Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Kinezio tejpy

Kineziologické tejpy (neboli kinezio tejpy) jsou sportovní elastické pásky, které primárně slouží k prevenci poranění pohybového aparátu. Tejpy pomáhají odbourávat bolest ve svalech a kloubech, čímž se zlepšuje jejich funkce. Kinezio tejpy zároveň problematické partie zpevňují a napomáhají předcházet zranění.

Tejp co nejvěrněji napodobuje vlastnosti lidské kůže a tím danou partii podporuje, léčí nebo chrání,..
129 Kč 179 Kč
129 Kč 179 Kč
Kinesiotaping se stal fenoménem moderní doby, který si našel využití jak v oblasti vrcholového i rek..
139 Kč 199 Kč
139 Kč 199 Kč
Kinesiotaping fenomén moderní doby, který si našel využití v oblasti terapeutické, tak v oblasti vrc..
129 Kč 179 Kč
129 Kč 179 Kč
Tejp věrně napodobuje vlastnosti lidské kůže a tím danou partii podporuje, léčí nebo chrání. Při poh..
129 Kč 189 Kč
129 Kč 189 Kč
Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)

Tejpy

Trpíte bolestmi, otoky nebo jinými zdravotními obtížemi? Rádi byste své neduhy zmírnili nebo se jich časem zbavili úplně? V tom případě udělejte jediné – pořiďte si tejpy od Modom.cz a začněte tišit své bolesti z pohodlí domova! Vyzkoušejte tejpy z naší skvělé nabídky i vy a staňte se na malou chvíli svým vlastním fyzioterapeutem. Co říkáte?

Tejpy z nabídky Modom.cz

S kineziologickými tejpy z našeho katalogu ulevíte svým bolestem, křečím, otokům a dalšímu! V posledních letech se tejpování stává oblíbenou metodou nejen mezi vrcholovými sportovci – tejpy se rozšířili i mezi běžnou populaci, kde pomáhají. Metoda tejpování je založena na stimulaci svalstva prostřednictvím tejpů, elastických tejpovacích pásek. Tejpy pomáhají svými účinky odstraňovat bolest, vyvolávat reflexní změny, navracet organismus do jeho optimálního stavu a zabraňovat dalším možným zraněním.

Společně s tejpy zabraňte bolesti

Tejpy působí jak na svalstvo, tak také na nervová vlákna. Mají blahodárné účinky na funkci kloubů, šlach a svalstva, ale také zrychlují tok krve, lymfatických tekutin a blahodárně působí na vnitřní orgány. Tejpy napomáhají povzbuzovat hojivé účinky lidského těla a násobit přirozenou regeneraci. Tejpy jsou výborným řešením kupříkladu při uvolňování napětí, zmírňování křečí, bolesti svalů apod.

Modom.cz Vám kineziologické tejpy přináší ve svém e-shopu za bezkonkurenční ceny!