Termo obklad krční rašelinový - SJH 605H

Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Termo obklad krční rašelinový - SJH 605H

399 Kč
  • Kód výrobku: SJH 605H
  • Dostupnost: Na skladě

Pohotová a komfortní pomůcka pro péči o Vaše zdraví. Tvar tohoto obkladu je přizpůsoben především pro péči o krční, ramenní, bederní, stehenní a lýtkové partie. Samozřejmě lze využít na jakékoliv jiné místo na těle. Vyhřívací nebo chladící funkce mají příznivý vliv při prevenci různých potíží. Termo obklad v místě způsobí zúžení nebo rozšíření cév, tím omezí nebo zvýší přívod krve k postiženým místům.

Velmi účinně tlumí bolesti, záněty a otoky, uvolní ztuhlé svaly a klouby. Termo obklad z rašeliny můžete použít i pro chlazení. Chlad působí uvolňujícím způsobem. Rašelinové obklady jsou plněny jemně mletou rašelinou, zaručující udržení požadované teploty po mnohem delší dobu než klasickým termoforem. Rašelina je opatřená bavlněným potahem na suché zipy.


Oceníte při bolestech, revma, po úrazu, operaci, poruchách prokrvení. Velmi dobře využijete při potížích krční a bederní páteře. Vhodné při nemocích z nachlazení.

Teplý obklad: Ohřátí v mikrovlnné troubě - vložte sáček do mikrovlnné trouby a ohřívejte 2 minuty na nejnižším stupni (při vyšším stupni nebo delší době může dojít k poškození sáčku). Nedosáhne-li sáček patřičného ohřátí, opakujte ohřev v mikrovlnné troubě pouze po 30 sekundách.

Ohřátí v hrnci - ohřev se provede ve vodní lázni cca 8 minut při 80°C. Při ohřevu sundejte bavlněný potah. 

Studený obklad: Zchlazení proveďte v lednici po dobu cca 10 minut. Po nachlazení navlékněte bavlněný potah a použijte jako studený obklad.


Parametry výrobku:

Rozměr: 38,5cm x 29cm

Obal obkladu lze jednoduše vyprat, takže jeho používání je hygienické.

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Žádné soubory ke stažení