SJH 607 - Termosáček s Nefritem

Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Termo obklad s Nefritem - SJH 607

189 Kč     369 Kč
  • Kód výrobku: SJH 607
  • Dostupnost: Na skladě

Originální termo obklad s léčivými kameny nefritu. Teplo a chlad využijete při zánětech akutních i chronických, potížích močového ústrojí, menstruačních bolestech nebo hormonálních nepohodách. Teplým obkladem podpoříte prokrvení a rychlejší proces hojení. Studeným obkladem můžete tlumit bolest a zmírnit otok. Oceníte po operacích a úrazech při ústřelech a blokádách páteře. Termosáčky jsou vhodné při bolestech krční páteře, zad, ledvin, svalů, kloubů.


Nefrit byl využíván již ve starobylé Číně jako tlumič přepjatých emocí a duševního napětí. Harmonizuje psychiku, pomáhá našemu organis­mu zbavovat se jedů a škodlivých zplodin. Schopnost kamene nefritu je známa při různých potížích. Např. při nedostatečné funkci močového ústrojí, záně­tu ledvin, včetně jejich chronických potíží, pro posílení imunity.


Pohotové termosáčky kdykoliv k dispozici, výhodou je rychlý a praktický ohřev v mikrovlnné troubě nebo standardně v teplé vodě. Termosáčky můžete chladit v lednici nebo na pár minut v mrazáku.


Tepelná využitelnost a vysoká kvalita přírodních materiálů.


Nefrit na srdeční čakře stimuluje funkci srdce, na čakře hrdla brzlík a na pupeční čakře peristaltiku střev. Každý kousek nefritu obsahuje více než 30 stopových prvků prospěšných lidskému tělu, jako selen, zinek, nikl, měď, kobalt, hořčík, mangan, vápník.


Oceníte v domácím prostředí pro regeneraci a relaxaci. 


Parametry výrobku:
Rozměr: 38,5cm x 23,5cm x 2cm

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Žádné soubory ke stažení