Chladivý/hřejivý gelový sáček 30 x 40 cm - SJH 585D

Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Chladivý/hřejivý gelový sáček 30 x 40 cm - SJH 585D

265 Kč
  • Kód výrobku: SJH 585D
  • Dostupnost: Na skladě
Gelový sáček přináší rychlou a efektivní úlevu od bolesti nebo napětí svalů. Díky své velikosti je teplý obklad vynikající při bolestech zad, kloubů, páteře, ledvin, svalů. Využijete při žlučníkových záchvatech, při poruchách prokrvení, revma nebo bolestivé menstruaci. Studený obklad oceníte pro uvolnění svalů, po operaci a úrazu. Vhodný k tlumení bolesti po tetování. Chlad uleví chodidlům a nohám po dlouhém stání nebo chození.

Využijete před masáží, rehabilitací nebo v domácím prostředí pro běžnou relaxaci unavených partií těla.


Studený obklad – vložte obklad asi na 2 hodiny do chladničky nebo mrazáku. Přiložte na bolestivé místo nebo místo svalového napětí nechejte působit 5 minut, v případě potřeby aplikaci opakujte po 5-ti minutové přestávce. Obklad můžete přikládat i na veškeré části těla, kde je Vám chlad příjemný a působí úlevu.

Teplý obklad – vložte obklad cca na 10 minut do teplé vody (ne vařící) nebo do mikrovlnné trouby cca na 5 minut na nižší stupeň, pokud není obklad dostatečně nahřátý, postup opakujte. Před aplikací sáček důkladně promačkejte, aby se teplo rovnoměrně rozložilo. Přiložte a nechejte působit 5-10 minut.

Parametry výrobku:
Materiál: výplň – gel
 Rozměr: 30 x 40 cm

Napsat recenzi

Poznámka: Nepoužívejte HTML tagy!
    Špatný           Dobrý
Žádné soubory ke stažení