Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

 • Váš nákupní košík je prázdný!

Zdravotní pomůcky

Chtěli byste rychle, bezpečně a z pohodlí svého domova nakupovat kvalitní zdravotní pomůcky a zdravotnické potřeby? V tom případě je internetový obchod firmy Modom® s.r.o. pro vás tou nejlepší adresou. V našem e-shopu naleznete přehledně uspořádané zdravotnické pomůcky a informace týkající se zdravotnických pomůcek. Nákup zdravotnických pomůcek a zdravotnických potřeb nebyl nikdy snazší!

Rozšířené hledání

Originální termosáček s léčivými kameny nefritu vysoké kvality. Nefrit byl využíván již ve starobylé..
289 Kč 369 Kč
289 Kč 369 Kč
Tejp co nejvěrněji napodobuje vlastnosti lidské kůže a tím danou partii podporuje, léčí nebo chrání,..
149 Kč 179 Kč
149 Kč 179 Kč
Originální termosáček s přírodním materiálem vysoké kvality. Ametyst je velmi léčivý kámen. Pomáhá p..
299 Kč 395 Kč
299 Kč 395 Kč
Oblíbený a velmi žádaný bederní pás. Pomocí suchých zipů perfektně zpevníte oblast celé bederní páte..
650 Kč 690 Kč
650 Kč 690 Kč
Oblíbený termosáček z rašeliny. Rašelinový ohřev si drží dlouho svou teplotu a tlumí bolesti. Vynika..
275 Kč
275 Kč
Pohotová a komfortní pomůcka. Tvar sáčku je přizpůsoben především pro péči o krční, ramenní, bederní..
385 Kč
385 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 40 (celkem stran 7)

Zdravotnické pomůcky pro zlepšení zdravotního stavu

Zdravotnické pomůcky, které naleznete v naší nabídce, vám pomohou žít zdravým životním stylem. Zdravotnické pomůcky vám poslouží k relaxaci a uvolnění celého organismu. U nás nakupujete zdravotnické pomůcky pro své zdraví a zdraví máme jen jedno, je tedy třeba o něj s pomocí zdravotnických pomůcek dbát a pečovat.

Jaké zdravotnické pomůcky u nás pořídíte?

Vybírat u nás můžete z nejrůznějších zdravotních pomůcek. V e-shopu naleznete také rehabilitační, ortopedické pomůcky a zdravotnické potřeby. Na výběr u nás máte širokou škálu nejkvalitnějších zdravotnických pomůcek. Vyzkoušet můžete také velice účinné a zdraví prospěšné zdravotnické pomůcky, které v sobě kombinují starobylou orientální medicínu s nejnovějšími moderními technologiemi.

Zdravotnické pomůcky - nabídka

 • Akupresurní pomůcky – podložky, kladívka, míčky a další
 • Masážní pomůcky a míčky
 • Vibrační a pulzní zdravotnické pomůcky
 • Magnetoterapie
 • Termosáčky
 • Zdravotní pantofle, gelové vložky do bot
 • Bederní pásy
 • Relaxační gelové masky
 • Pomůcky na manikúru a pedikúru
 • Fixační ortézy
 • Osobní váhy
 • zdravotnické potřeby

Zkušenosti s prodejem zdravotních pomůcek

Firma Modom® s.r.o. je předním českým výrobcem, dovozcem a distributorem se specializací na zdravotní pomůcky, rehabilitační pomůcky, ortopedické pomůcky a zdravotnické potřeby. Díky našim dlouholetým zkušenostem v tomto oboru můžeme splnit našim zákazníkům i ta nejnáročnější přání. U nás pořídíte zdravotní pomůcky a zdravotnické potřeby jen té nejlepší kvality.

Kvalitní zdravotnické pomůcky

Při prodeji zdravotních pomůcek spolupracujeme se špičkovými světovými výrobci a odborníky v oblasti zdravotnických pomůcek. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na vždy na prvním místě! 

Poradenství při nákupu zdravotních pomůcek

Pokud si nevíte s nákupem zdravotních pomůcek přes internet rady, nebojte se zeptat našich pracovníků. K prodeji zdravotních pomůcek poskytujeme i kvalifikovanou poradenskou činnost. Poradíme vám, jaké zdravotní pomůcky či zdravotnické potřeby by pro vás byly nejvhodnější a jak je co nejlevněji a nejkvalitněji pořídit. Kontaktujte náš obchodní tým!

Objednejte si zdravotní pomůcky od Modom® s.r.o.!

Prohlédněte si naši akční nabídku a vybírejte zdravotní pomůcky, zdravotnické potřeby, rehabilitační pomůcky či ortopedické pomůcky z našeho katalogu. Našli jste si vhodnou zdravotní pomůcku? Objednejte si ji už dnes! Díky našemu novému eshopu nebylo nikdy objednání zdravotních pomůcek snadnější! Zdravotní pomůcky, to pravé pro Vás!