Po-Pá: 7:00 - 14:30 hod.

  • Váš nákupní košík je prázdný!

Akupresura

Akupresura je starobylá čínská metoda, která začala být využívána na dálném východě již před 3000 lety. Akupresura se zabývá prevencí, diagnostikou a léčbou převážně funkčních poruch organismu, psychosomatických onemocnění, bolestivých stavů, alergických nemocí, poruch imunity a poruch motorických funkcí. Od doby svého používání je akupresura stále praktikována a zdokonalována účinnými akupresurními pomůckami, které působí na akupresurní body.

Dostupné varianty

Oblíbené masážní akupresurní pantofle čítají 41 pružinových výstupků, prostřednictvím kterých cíleně..
465 Kč 545 Kč
465 Kč 545 Kč
Oblíbené masážní akupresurní pantofle v novém designu čítají 41 pružinových výstupků, prostřednictví..
465 Kč 545 Kč
465 Kč 545 Kč
Originální akupresurní podložka má silný stimul akupunkturních bodů a je opatřena šesti magnety. Mag..
395 Kč
395 Kč
Nabízíme exkluzivní provedení akupresurního kuliček. Jejich povrch je opatřen ostrými kovovými hroty..
259 Kč 295 Kč
259 Kč 295 Kč
Rotační disk má silný akupresurní stimul a pohyblivé hroty v biokeramickém obalu. Biokeramika vyzařu..
495 Kč 595 Kč
495 Kč 595 Kč
Pravidelným pošlapáváním na akupresurní podložce velmi dobře vzpružíte Vaše tělo a zmírníte únavu. P..
285 Kč 325 Kč
285 Kč 325 Kč
Zobrazuji 1 až 6 z 23 (celkem stran 4)

Akupresurní masáž

Akupresurní masáž pomáhá mnohým běžným onemocněním. Je to ryze neinvazivní, ale velmi účinná forma starobylé a osvědčené čínské metody. Akupresurní masáž je založena na stimulaci akupresurních bodů celého těla, zejména na chodidlech a dlaních. Výsledkem bývá úleva od bolesti, posílení imunitního systému, sladění energetických drah těla, v neposlední řadě účinná prevence řady onemocnění. Přestože naše tělo má vrozenou přirozenou obranyschopnost proti nemocem a zevním vlivům, existují vnější vlivy, například úroveň a kvalita životního prostředí a každodenní stres. Lidský organismus přirozeně stárne a naše obranyschopnost se snižuje.

Akupresurní body - léčebná síla

Akupresura má všestranné využití. Akupresurní body se stimulují a tím se uvolňuje nahromaděná zablokovaná energii, která je často příčinou různých zdravotních problémů. Zablokování akupresurních bodů pociťujeme jako fyzickou bolest, nedostatek energie nebo nepohodlí.  Na emoční úrovni můžeme cítit frustraci či psychické podráždění. Pomocí akupresurní masáže docílíte harmonizace nejen svalů, úponů a celého pohybového aparátu, ale pocítíte úlevu i na duševní i fyzické úrovni.

Základní rozdělení akupresurních bodů

  • harmonizující  akupresurní body - harmonizují orgány
  • tonizující akupresurní body - aktivizují činnost a reakci orgánů
  • sedativní akupresurní body - uklidňují a odstraňují projevy dysfunkce orgánů
  • signální a speciální akupresurní body - řeší konkrétní bolesti a onemocnění 


Zablokování akupresurních bodů můžete pociťovat jako fyzickou bolest spojenou s nedostatkem energie, tím mohou vznikat potíže různého charakteru. Použitím hlubokého, ale jemného tlaku na akupresurní body Vašeho těla, lze docílit uvolnění energetických bloků, odblokování zatuhlých svalových partií, výrazného zlepšení pohyblivosti kloubů nebo odstranění bolestivých bloků páteře. Uvolněte své tělo skrze akupresurní body.


Akupresura cesta ke zdraví

Akupresura napomáhá zvýšit kondici organismu, rozšířit celkovou hybnost, a tím zlepšit psychickou pohodu. Chcete-li udělat něco pro svoje zdraví, pak Vám nabízíme účinné a dostupné řešení - akupresura

Zalistujte v našich stránkách a vyberte si z bohaté nabídky originálních akupresurních a masážních pomůcek, které Vám pomohou ke stimulaci akupresurních bodů.